Askyeri Sohbet Odaları

Oyun Sohbet Odaları

Oyun Sohbet Odaları

Oyun oynamak için sadece Askyeri sohbet sitelerini tercih eden birçok birey var. Bizim platformumuzda da bulunan #askoyun #yarisma #oyun #oxm #kelime gibi kanallar sayesinde kendinizi tatlı bir rekabet içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca burada size eşlik edecek olan diğer oyuncularla canlı sohbet edebilme lüksüne sahipsiniz.

Oyun oynarken birbirinize tatlı kaçamak cevaplar verebilir ve daha sonra bu sohbetinizi de özel odanızda ya da bizzat kendi özel elinizde devam ettirerek aranızdaki uyumu daha çok arttırabilirsiniz. Tatlı atışmalar sayesinde rakiplerle aranızdaki bağları her zaman güçlü ve samimi tutacağımızı bilmelisiniz. Ayrıca oyun kanallarında dereceye giren oyuncular için sohbet sitemizin sahipleri tarafından adminlik ya da gold üyelik gibi hediyeler de mevcuttur. Eğer oyun oynayıp listeye girebilirsiniz bu güzel rütbelerden birine sahip olabilirsin.

Farklı Oyun Seçenekleri ile Sohbet Siteleri

Son zamanlarda yaygın olan hem okey oynayarak hem de sohbet etme fırsatı sunan sohbet sitelerinden bir tanesi olarak bu bölümümüzde istediğiniz gibi okey oynayabilir ve sohbet edebilirsiniz. Ayrıca okey oynarken masa açabilir ve masanızda kendi kurallarınızı kendiniz koyabilirsiniz. Sevgili okey severler ayrıca sitemizde size özel hizmet veren 7 24 bir radyomuz mevcut burada. Masanızda bulunan bireyler için özel şarkı isteyebilir ve masanızı daha neşeli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca okey bölümümüz için de ayrı adminlik ve vip üyelik servislerimiz vardır. Bunun için de sitemizde bulunan sales ekibi ile irtibata geçerseniz bir an önce admin olabilirsiniz. Sitemizdeki okey oynayan normal üyeler puan kazanırken daha çok kazanabilmek adına admin yada vip üye olmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü kazandıkları zaman otomatikman puanları 2 katına çıkacaktır.

admin 430
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı